آموزش طراحی طلا و جواهرات

آموزش طراحی طلا و جواهرات در مدت یکسال به آموزه هایی از دیزاین جواهرات میپردازد و هنرجو میتواند پس از پایان دوره 1- به بهترین نحو ایده پردازی کند 2- ایده های خود را به صورت دستی روی کاغذ طراحی کند 3- طراحی هایش را به صورت نرم افزاری برای چاپ سه بعدی آماده کند 4- بتواند طرح خود را بسازد و محصول نهایی را ارائه دهد 5- بابسته بندی ، تبلیغات و نحوه ی ارائه محصول در بازار نیز آشنا شود.

[us_counter target=”87″ color=”custom” custom_color=”#ffffff” title=”تعداد جلسات” title_tag=”h3″]
[us_counter target=”3″ color=”custom” custom_color=”#ffffff” title=”تعداد جلسات در هفته” title_tag=”h3″]
[us_counter target=”5″ color=”custom” custom_color=”#ffffff” title=”مدت زمان هر جلسه” title_tag=”h3″]
[us_counter target=”435″ color=”custom” custom_color=”#ffffff” title=”مجموع ساعات دوره” title_tag=”h3″]
درباره ی دوره یکساله آموزش طراحی طلا و جواهرات

مباحث دوره آموزش طراحی طلا و جواهرات از پایه شروع خواهد شد و حتی کسانیکه قبل از شرکت در دوره هیچ زمینه ای از طراحی جواهرات نداشته اند نیز میتوانند در این دوره شرکت کنند. در این دوره هنرجو با اصول طراحی و اسکیس آشنا خواهد شد. سپس برای بیان بصری ایده ها به درک تناسبات ، ترکیب بندی ها ، بافت و … میپردازد .

همچنین با تاریخچه طراحی زیور آلات ایران و جهان آشنا میشود. سپس به شناخت پرسپکتیو و درک جهان سه بعدی میپردازد و با عناصر اولیه بصری آشنا میشود.سپس به تجزیه و تحلیل حجم ها با متریال کاغذ،فوم و … میپردازد و شروع به طراحی مقدماتی از زیور آلات میکند و با متریال های مورد استفاده در ساخت جواهرات آشنا میشود.

سپس به شناخت نقوش ایرانی و اسلامی میپردازد و فرم های پیچیده را مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهدو با استاندارد های زیور آلات و متریال های نامناسب آشنا میشود و میتواند مدل های ابتدایی را به صورت نرم افزاری طراحی کند.

سپس به ساخت محصولات ابتدایی میپردازدو در نهایت میتواند مدل های پیچیده را با استفاده از نرم افزار ماتریکس طراحی و ارائه دهد . در ترم انتهایی دوره هنرجو با گام های اولیه تاسیس کارگاه و شروع کسب و کار آشنا میشود و باید ها و نبایدهای تولید و بست بندی محصولات را خواهد شناخت .در پایان هرترم روند یادگیری هنرجو مورد ارزیابی کتبی قرار خواهد گرفت و همچنین هنرجویان ژوژمان پایان دوره را باید با موفقیت پشت سر بگذارندتا موفق به کسب مدرک این دوره شوند.

[us_single_image image=”16797″ size=”full” align=”left”]
[us_single_image image=”16901″ align=”right” style=”outlined”]

تیترهای کلی سرفصل های دوره

  • طراحی پایه / سبک شناسی / پرسپکتیو / مبانی هنرهای تجسمی
  • حجم سازی / خواص مواد / اصول ساخت / شناخت نقوش / استانداردهای زیور آلات
  • ایده پردازی / گوهر شناسی / ماتریکس / طراحی صنعتی / اصول بازاریابی / پرزانته و بسته بندی

خروجی دوره آموزش طراحی طلا و جواهرات

در پایان دوره هنرجو میتواند در کارگاههای طلاسازی مشغول به کار شود و شروع به ایده پردازی و طراحی دستی یا نرم افزاری نماید و یا اینکه برند مخصوص به خود را راه اندازی کند و محصولاتش را به فروش برساند.

مخاطبین این دوره

فارغ التحصیلان رشته طراحی صنعتی ، گرافیک ، نقاشی و همه علاقه مندان به طراحی طلا و جواهر مخاطبین این دوره خواهد بود .

منتظر ملاقات شما در کاشانه هنر هستیم

[us_single_image image=”16806″ size=”full” align=”center”]