نرم افزار های گرافیک

نرم افزار های گرافیک - فتوشاپ - کاشانه هنر
نرم افزار های گرافیک
نرم افزار های گرافیک
Photoshop

دوره آموزشی نرم افزار Photoshop بصورت پیشرفته ویژه آن دسته ازعلاقه مندانی است که کار با این نرم افزار تخصصی را در حد کارهای معمول و اولیه فرا گرفته اند اما همچنان برای کاربری‌های تخصصی از توانایی خاصی که تأثیر ویژه ای روی نتیجه کار آنها بگذارد برخوردار نیستند. این دوره طی ده جلسه 1/5 ساعته در کاشانه هنر تشکیل می شود.

شما قابلیت ویرایش و ترمیم تصاویر، ساخت کارهای هنری گرافیکی ازنوع برداری یا پیکسلی، تصحیح رنگ و نور و … را همگی در فتوشاپ می‌توانید پی بگیرید. تازه، قدرت فتوشاپ در این چند مورد خلاصه نمی‌شود و شامل انواع و اقسام ویژگی‌های دیگر است.

روزهای تشکیل این کلاس به زودی اعلام خواهد شد

مدرس: خانم مهرنوش اسماعیلی


 نرم افزار فتوشاپ
نرم افزار های گرافیک - فتوشاپ
نرم افزار های گرافیک – فتوشاپ

 

نرم افزار ایلوستریتور
نرم افزار های گرافیک - ایلوستریتور
نرم افزار های گرافیک – ایلوستریتور

نرم‌افزار Adobe illustrator CS6 یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای طراحی و ویرایش به صورت برداری می‌باشد، که کار کردن با آن مشابه کار کردن با نرم‌افزارهایی پیکسلی مانند فتوشاپ است. این نرم‌افزار ابزار طراحی قدرتمند جهت خلق آثار وکتور و افکت‌های گرافیکی به همراه براش-Brushهای متفاوت و ابزار کنترل رنگ که در این نسخه کامل تر شده به همراه محیط سازگار با فتوشاپ و سایر محصولات Adobe را در اختیار طراحان قرار می‌دهد.

نرم افزار ایندیزاین
نرم افزار های گرافیک - ایندیزان
نرم افزار های گرافیک – ایندیزان

ادوبی این‌دیزاین(Adobe InDesign) یک برنامه‌ی کامپیوتری رایج در زمینهٔ نشر رومیزی ساخت شرکت Adobe است. این نرم‌افزار در صنعت چاپ و صفحه‌آرایی بکار می‌رود و صورت کلی برای گردآوردن و کنار هم قراردادن متون و عناصر نگاره‌ای در قالب صفحات است و عمدتاً بصورت مستقیم برای نگارش و ویرایش متون و نیز ایجاد و تغییر فایل‌های تصویری بکار نمی‌رود. از این نرم‌افزار بیشتر در آماده‌سازی مجلات، کتابها، سررسید‌ها، برشور‌های تبلیغاتی و مانند آن‌ها استفاده می‌کنند.

این‌دیزاین دارای قابلیت‌های بسیاری در حروف‌نگاری و صفحه‌آرایی است که از آنها می‌توان تنظیم حروف، ایجاد سبک‌های حروف (typographic styles)، ابزار برای تنظیم دقیق قرارگیری عناصر گرافیکی، قابیلت استخراج خودکار اطلاعات از فرمت‌های متنوع و تنظیم اندازه‌های ستون‌ها، کادرها و صفحه‌بندی را نام برد. این نرم‌افزار مانند سایر نرم‌افزارهای طراحی گرافیک ساخت شرکت آدوبی، قابلیت ایجاد فایل‌های PDF را برای آسان‌سازی روند آماده‌سازی طرح‌ها برای چاپ یا پخش در اینترنت را دارا است.