سخنران ها

دسته بندی
بارکد QR

تاریخ

پنج شنبه, ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ الی جمعه, ۱۸ شهریور ۱۴۰۱

زمان

08:00 - 18:00

مبلغ

210,000 تومان

مشاوره کنکور هنر ۱۴۰۲

اهمیت مشاوره کنکور هنر ۱۴۰۲:

با سخت بودن کنکور امسال می توان متوجه شد اهمیت مشاوره کنکور هنر ۱۴۰۲ چقدر زیاد است.

کنکور هنر معمولاً یکی از کنکورهایی است که چندان جدی گرفته نمی‌شود و. از گرایش‌های مختلف (ریاضی، تجربی، انسانی و …) برای قبولی در آن شرکت می‌کنند. اما واقعیت این است که قبولی در کنکور هنر چندان هم ساده نیست. چون ظرفیت کنکور هنر بسیار محدود است و تعداد دانشگاه‌ها و ظرفیت رشته‌های آن بسیار کم است. بنابراین رقابت در میان رتبه‌های برتر – که فرصت قبولی در رشته‌های پرطرفدار را دارند – بسیار بالاست.

به صورت خلاصه می‌توان ویژگی‌های کنکور هنر را بدین صورت بیان کرد:
  • تعداد داوطلبان کم
  • ظرفیت کم رشته‌ها
  • امکان شرکت در آزمون برای همه‌ی رشته‌ها

نکته و تست جامع

اولین گام برای مشاوره کنکور هنر ۱۴۰۲ هدف‌گذاری است. برای هدف‌گذاری شما باید به چند نکته توجه داشته باشید:

اول:


این که ظرفیت پذیرش در رشته‌های کنکور هنر خصوصاً رشته‌ها و دانشگاه‌های پرطرفدار بسیار کم است. لذا باید از همان ابتدا برای قبولی در این رشته‌ها هدف‌گذاری مشخصی داشته باشید.

دوم :

اینکه کنکور هنر زیرگروه‌های متنوع و متعددی دارد که در هر کدام از این زیرگروه‌ها، ضرایب دورس تخصصی متفاوت است. با توجه به اهمیت ضرایب دروس تخصصی باید مشخص کنید که می‌خواهید در کدام رشته تحصیل کنید.

(مثلا اگر تصمیم به قبولی در رشته های موسیقی  یا رشته های نمایشی  دارید باید توجه خاصی به ضرایب خلاقیت نمایشی و یا خلاقیت موسیقی  داشته باشید.)

 

درک عمومی هنر

سوم:


اینکه داوطلبان معمولاً برای قبول شدن در رشته‌های مختلف کنکور هنر باید دو آزمون بدهند. در گام اول شما باید در کنکور نظری یا همان کنکور سراسری هنر شرکت کنید.

اگر در مرحله‌ی اول حد نصاب لازم را به دست آوردید، وارد مرحله مصاحبه یا آزمون عملی می‌شوید. در آزمون عملی در واقع شما باید توانایی خود را برای قبول شدن در آن رشته نشان دهید. به همین دلیل باید خود را برای یک آزمون تخصصی عملی آماده کنید. لذا کسب مهارت و توانایی لازم در چند رشته ممکن نیست و باید برای بالاتر بردن شانس قبولیتان روی یک یا دو تا از رشته‌ها تمرکز کنید.

 

بعد از هدف‌گذاری و مشخص کردن رشته‌های مورد نظر باید با شناخت مناسبی از بودجه‌بندی زیرگروه‌ها و رشته‌های مربوط به کنکور هنر پیدا کنید. بودجه‌بندی با چند هدف صورت می‌پذیرد:
  • شناسایی دروس مهم و اولویت‌بندی آن‌ها
  • امکان تمرکز بر روی دروس مهم
  • صرفه‌جویی در زمان و منابع
  • تهیه کتاب‌ها و منابع مهم

تمامی موارد بالا باتوجه به ویژگی های فردی شما باید تنظیم شود، میزان سطح علمی شما ، مقطع تحصیلی شما، واینکه چه زیرگروهی را برای هدف گذاری رشته آینده خود درنظر دارید.به همین منظور‌‌‌‌ لازمه ی موفقیت در کنکور هنر وجود مشاور در تمامی موارد کنار شما می باشد.

تایم های مشاوره کنکور هنر در کاشانه هنر هفته ای یک بار در روز های شنبه است.

جهت گرفتن وقت مشاوره تک جلسه ای  از طریق لینک زیر  اقدام کنید.

مشاوره تک جلسه‌ای کنکور هنر۱۴۰۲

جهت ثبت نام در پکیج مشاور کنکور ۱۴۰۱ از طریق لینک زیر اقدام کنید.

پکیج مشاوره کنکورهنر ۱۴۰۲

 

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه