تاریخ

جمعه, ۲۹ مهر ۱۴۰۱

زمان

08:00 - 00:00

رزرو رویداد

آزمون حضوری 2000000
زمان: شروع 8:0 AM - پایان 6:0 PM
بلیط در دسترس: 100
در این تاریخ بلیط آزمون حضوری موجود نیست . شما می توانید یک تاریخ دیگر را امتحان کنید.
آزمون آنلاین 1500000
زمان: شروع 8:0 AM - پایان 6:0 PM
بلیط در دسترس: 100
در این تاریخ بلیط آزمون آنلاین موجود نیست . شما می توانید یک تاریخ دیگر را امتحان کنید.

آزمون های میدیا کنکورهنر ۱۴۰۲

آزمون های میدیا کنکورهنر ۱۴۰۲:

آزمون های میدیا کنکورهنر ۱۴۰۲:کنکور های آزمایشی میدیا معتبر ترین و استاندارد ترین کنکور آزمایشی کشور است . در این آزمون ها کلیه داوطلبین اصلی از مراکز مهم آموزش کنکور هنر شرکت میکنند و همین امر باعث میگردد تا جامعه آماری بسیاز خوبی برای سنجش داوطلبین باشد و در طی حدود ۱۵ سال برگزاری این کنور نتایج داوطلبین با نتایح بدست آمده در کنکور سراسری بسیار نزدیک بهم باشد .اولین آزمون ۲۹ مهرماه می باشد و و آخزین مهلت ثبت نام برای آزمون ها یک هفته قبل از آزمون مورد نظر (۲۱ مهر ماه است). شما پس از ثبت نام بودجه بندی آزمون را دریافت خواهید کرد.

 

چرا برای آمادگی در کنکور،باید درآزمون شرکت کنیم؟

 

۱٫آزمون به شما برنامه می دهد و نظم ذهنی ایجاد می کند:

آزمون به شما کمک میکند بابرنامه درس بخوانید :

به گونه ای که خودش به خودی خود، برنامه ای جامع و هدفمند برای تمام کردن دروس شماست که  مشاور باید برنامه ی ازمون را برای شما شخصی سازی کند و جزئیات انجام آن را(روش اجرا،مشکلات وضعف های شما و…) با توجه به برنامه آزمون با خود شما تنظیم کند ؛به گونه ای که مشاوران اهمیت برنامه آزمون را بیشتر از برنامه ی مدرسه میدانند. برنامه آزمون های میدیا هم چنین ویژگی ها را دارند.
برنامه آزمون برنامه ای است که مدرس و تحلیگران و طراحان سوالات کنکور ، آن را تنظیم میکنند.

جایگاه بسیار مهم از هر برنامه ریزی ،زمانی از برنامه است که برای مرور مطالب و جمع بندی در آن در نظر می گیرند.

آزمون، تکرار مطالب قبلی را در نظر دارد ؛این یعنی هوشمندیِ برنامه، چرا که توانسته پیش بینی هایی را برای شما در روز های آینده در نظر بگیرد که چه زمانی ،زمان مرور وجمع بندی است و یا روزهایی که به هر دلیلی شما از برنامه آزمون عقب بیافتید. و این امکان برای جبران برای شما وجود داشته باشد و مزیت های دیگری که به شما یاد آور میشود آزمون یک برنامه جامع است و مقایسه و رقابت در آن موجب اجبار شما برای اجرای این برنامه است.
آزمون کمک میکند مطالب به صورت طبقه بندی شده در ذهن شما فراگرفته شود ودسترسی بعدی به انها اسان تر باشد و به شما در جمع بندی ، مرور مطالب مطالعه شده و یاد آوری انها کمک بزرگی خواهد کرد.

۲٫آزمون موجب کاهش استرس شما می شود :

شما در هنگام تست زدن با استرس مواجه هستید توانایی کنترل خود و تمرکز بر یک موضوع را ندارید راهکاری به شما پیشنهاد میشود که بتوانید این استرس را کاهش دهید؛ قرار گیری در موقعیت مشابه، موجب عادی شدن  می شود  و استرس شما کاهش پیدا خواهد کرد.
روز کنکور ،آزمون دادن برای شما عادی شده و تمرکز شما بیشتر و استرسی نخواهید داشت چرا که تکرار شرایط است.

کمپ نوروزی_کاشانه هنر
کمپ نوروزی_کاشانه هنر
ذهنمان روندی دارد به عنوان عادت:

عادت اینکه چگونه رفتار کنیم یا خودمان را کنترل کنیم؛ در رویه ی کنترل استرس تاثیر گذار است ؛وقتی  در شرایطی قرار بگیریم که به صداهای سر جلسه ازمون ، محیط و… مواردی که در فضای ازمون کنکور  هم تکرار می شوند ؛همه چیز در روزکنکور برای شما عادی جلوه خواهد کرد و در ازمون تکرار میشود این خود روندی است که ذهن ما به آن عادت می کند ودر صورت وجود چنین شرایط تکراری، واکنش غیر عادی (استرس) مثل لرزش دست ها ،سخت نفس کشیدن و… مهم تر از همه کنترل نکردن ذهنمان و تمرکز نکردن اتفاق نمی افتد.

۳٫آزمون انگیزه واقعی را در شما ایجاد می کند :

شما بادیدن کارنامه ی هر ازمون و مقایسه هایی که در کارنامه وجود دارد مثل تراز و رتبه( که مشابه با اطلاعاتی است که در کارنامه ی کنکور خود هم مشاهده خواهید کرد) میتوانید متوجه شوید در چه جایگاهی قرار دارید و مقایسه شما با افراد دیگر موجب افزایش انگیزه شما خواهد شد.
همچنین اگر در ازمونی کم کاری کنید میتوانید واقع بینانه بادیدن نتیجه منفی خود ،تصمیم به تلاش بیشتر بگیرید و آزمون در تایید روش های مطالعه تان و یا تغییر آنها بسیار کمک کننده است.

کارنامه ی آزمون تلنگری است که به شما زده خواهد شدکه موجب تلاش بیشتر شما  می شود همچنین با دیدن نتیجه موجب افزایش روحیه شما خواهد شد.

۴٫آزمون موجب ایجاد حس رقابت در شما است وکنکور را شبیه یک مسابقه می کند:

مقایسه ورقابت وقتی کشوری باشد وشما را محدود به رقابت در مدرسه و افراد همکلاسی نکند ؛امادگی شما بالاتر رفته وارامش بیشتری خواهید یافت چراکه اگر فردی قوی باشید با مشاهده کردن خود در وضعیت مناسب احساس خوبی به شما دست خواهد داد که در جایگاه مناسبی در کشور قرار دارید و همچنین با خیال راحت ادامه میدهید و مدام مواظب هستید که وضعیت تغییر پیدا نکند.
واگر در محدوده ی مناسبی قرار نداشته باشید تلاش خود را بیشتر هم خواهید کرد و این واقع بینانه بودن و نزدیکی به مقایسه ی کنکور بزرگترین اهمیت ازمون است.

۵٫با آزمون تکنیک های تست زنی را خواهید آموخت و روش ها وآموزش های خود را خواهید سنجید:

به این دلیل که شما دوازده سال تمام تمرکزتان وشیوه ی مطالعه تان همیشه برای امتحان تشریحی بوده است .

کمپ نوروزی_کاشانه هنر
کمپ نوروزی_کاشانه هنر

لازم است اکنون برای آمادگی بیشترسنجش خود را، با آزمون تستی انجام بدهید تا تکنیک های تست زنی و شیوه ی پاسخ دادن به سوالات  رایاد بگیرید که چگونه باید عمل کنید.

و باتوجه به این موضوع شما باید تست زدن خود رابیشتر کنید آزمون شمارا به سمت سنجش تستی نزدیک تر کرده وخود به خود یاد میگیرید که برای ازمون تستی چگونه باید مطالعه کنید و هدف گذاری شما باید چگونه باشد .

 

یک آزمون خوب باید چگونه باشد ؟

 

۱٫جامع بودن و داشتن برنامه منظم و هدفمند :

برنامه ی ازمون باید به گونه ای باشد که اولویتش رسیدن به تمامی مباحث مورد سوال در کنکور باشد ، که هدفمندی آن به جمع بندی مباحث در ذهن شما کمک می کند.

۲٫طرح سوالات نزدیک به سوالات کنکور:

طراحان آزمون میدیا سوالاتی که احتمال می دهند در کنکور تکرار شود رابرای آزمون طراحی میکنند، این باز میتواند امادگی شما رو بالا ببرد وسر جلسه ازمون هوشیار تر باشید؛ و بتونید سریع تر به سوالات پاسخ بدهید چرا که شما با دیدن سوالات  تکراری و مشابه، تمرکزتان  و انگیزه پاسخ دهی شما در جلسه آزمون بالاتر خواهد رفت.

۳٫همه پوشانی تمام منابع:

در کنکور هنر بسیار مهم است که تمام منابع پوشش داده بشود واهمیت و تمرکز بر پوشش دهی درست باشد یعنی طراح بداند که کدام مبحث مهم تر است روی آن تمرکز کندو تخصصی سوال طرح شود، طراحان آزمون های میدیا افرادی هستند که کتاب هایشان منبع کنکور هنر است.

۴٫تعداد افراد و جامعه آماری مناسب:

جامعه آماری مزیت مهمی از آزمون میباشد به گونه ای که درنظر گرفتن افراد ضعیف و قوی در کنارهم ، درمقایسه آماری تاثیر گذار می باشد.

کنکورهنر
کنکورهنر
آزمون های میدیامختص کنکور هنر :

آزمون های میدیا چه ویژگی ای دارند؟

۱٫تخصصی بودن (طراحان کنکور وطراحان کتاب های کنکور هنر) :

این آزمون ها فقط مختص متقاضیان کنکور هنر طراحی وارائه میشوند وطراحان آن طراحان کتاب های منابع کنکور هنر هستند.
(مریم افسری،آتوسا خلج،کیوان جعفری نژاد،افسانه نسل شریف،احمد رستمعلی، مهدی بهی زاد و..)

۲٫پوشش دهی مناسب و جامع بودن آزمون های میدیا:

این آزمون ها برای اینکه بتوانند مطالب را ترکیب شده تر و بهتر ارائه بدهند وبیشتر به کنکور نزدیک باشند. جامعیت بیشتری را در بودجه آزمون در نظر گرفته اند.
درکنکورهنر باتوجه به حجم مطالب پوشش دهی درست تر برای بودجه بندی ، در نظر گرفتن حجم مناسب از مطالب است .
آزمون های میدیا با تنها ۹ آزمون مطالب را به خوبی پوشش دهی کرده و تمرکز مناسبی برمطالب داشته، توانسته نزدیکی بیشتری به حجم کنکور داشته باشد
چنان که میدانیم که کنکور از تمام مطالب مطالعاتی شماست و هرچقدر شما آزمون جامع بیشتری بدهید .موفقیت بیشتری در کنکور خواهید داشت.
آزمون جامع به ذهن شما پرش ذهن از مطالب مختلف را یاد می دهد و. مطالب سریع تر در ذهن شما دسته بندی می شوند.

۳٫زمان آزمون های میدیا کنکورهنر ۱۴۰۲ به صورت ماهیانه است وعملکرد ماهیانه شما بررسی می شود:

رتبه های برتر کنکور سراسری 99شرکت کنندگان آزمون های میدیا
رتبه های برتر کنکور سراسری ۹۹شرکت کنندگان آزمون های میدیا

به خاطر جامع بودن بودجه های ازمون های میدیا و طراحی ترکیبی تراز مباحث مورد سوال درکنکور، این آزمون ها ماهانه برگزار می شود.

جهت ثبت نام و اطلاع از  کنکور سراسری هنر ۱۴۰۲ میتوانید به این لینک وارد شوید.
سازمان سنجش کشور

این رویداد تمام شده است

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه