نمونه آثار هنرجویان طراحی طلا و جواهرات

طراحی طلا وجواهرات:

نمونه آثار هنرجویان طراحی طلا و جواهرات:هنرجویان علاقه مند به طراحی طلا ، جواهر و زیورآلات در طی این دوره با اصول اساسی دیزاین جواهرات ؛ همچون توازن، ارگونومی ، تناسب ، وحدت ، پیوستگی و هارمونی ، کنتراست و سمفونی جذاب و گیرای یک جواهر ، دانش مواد و زیبایی شناسی و شکل ظاهری آشنا شده تا به همراه کمک آموخته های خود بتوانند ایده ی اولیه خود را در ابتدای امر بر روی کاغذ پیاده سازی نموده و با راهنمایی های اساتید سعی در پرورش و باروری قدرت خلاقیت خود نمایند. پس از ایجاد طرح اولیه و بر طرف نمودن و اصلاح کاستی های احتمالی آن و همچنین پرورش آن طرح نهایی آماده می گردد.

در گذشته طراحی دستی بر روی کاغذ انجام می شد اما امروزه و با پیشرفت تکنولوژی و علوم رایانه ای و کامپیوتری از نرم افزارهای کامپیوتری همانند ماتریکس گلد Matrix Gold) و …) استفاده می شود که با استفاده از آنها به راحتی می توان طرح های سه بعدی خاص را با رندرهای منحصر بفرد و مورد نظر طراح ایجاد نمود.

آموزش های لازم طراحان جواهرات 

برای اینکه یک طراح جواهرات باشید، نیازی به دانش خاصی ندارید – داشتن دیدگاه های هنری ، مهم تر هستند -و البته باید یک دوره آموزش حرفه ای طراحی جواهرات را بگذرانید .

برای طراحی جواهرات در دو بخش می توانید وارد شوید :

  1. طراحی جواهرات دستی
  2. طراحی جواهرات با کامپیوتر :

دوره جواهرات کاشانه هنر

کلیک کنید

در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید:
آدرس تلگرام کاشانه هنر
آدرس اینستاگرام کاشانه هنر

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه