مهدی خرد

مهدی خرد
مهدی خرد

مهدی خرد یکی از اساتید برجسته و قوی در کل کشور در زمینه مشاوره تحصیلی و پشتیبانی در زمینه کنکور کارشناسی – کارشناسی ارشد و دکترا است .وی در هر سه مقطع تحصیلی رتبه برتر را کسب نموده است.

در دوره کارشناسی رتبه 43کشوری،

در مقطع ارشد رتبه 10،

و در مقطع دکترا رتبه 24

را کسب کرده است .

در هر سه مقطع زبان انگلیسی صفر درصد زده شده.

وی  مولف کنکور ارشد و دکترا هنر است و برای کارشناسی هم کتاب در حال تالیف دارد.

وی در یکی از معتبرترین دانشگاه هنری ایران، یعنی دانشگاه هنر تهران در مقطع کارشناسی و ارشد درس خوانده و▫️به علت شغل و علاقه مندی اش تقریبا بر همه ی رشته های هنری احاطه دارد .

وقتی صحبت از داشتن مشاوره و پشتیبانی کنکوری و درسی به میان می آید بحث مشاوره حال میخواهد در حوزه ی درسی و کنکوری باشد یا دیگر احتیاجات روزمره ی و نیاز به مشورت با افراد با تجربه،بحث کاملا تخصصی و با جزئیات مهم است.یک مشاور با تجربه و حرفه ای به داوطلب کنکور و یا دانش آموز کمک می‌کند که توانایی ها و نقاط ضعف درسی  خود  را بهتر شناخته و به سبک های غلط مطالعاتی که تا به الان نمیدانستید،مطلع شده و روش های مطالعه ی درسی اصلاح شوند

استاد خرد در حال حاضر پشتیبان تحصیلی مقاطع کارشناسی – کارشناسی ارشد و دکترا در کاشانه هنر می باشد . اهداف این برنامه گفتگو و مشاوره به صورت فردی و گروهی جهت آماده سازی داوطلبان برای دستیابی به نتیجه بهتر و مطلوب میباشد. لازم به ذکر است که در طول دوره پشتیبانی ارائه نکات کلیدی و تستی جهت جمع بندی دروس در اختیار داوطلب قرار خواهد گرفت.

در شیکه های اجتماعی همراه ما باشید:

آدرس تلگرام کاشانه هنر : https://telegram.me/kashanehonar

آدرس اینستاگرام کاشانه هنر : https://www.instagram.com/kashanehonar