شروع کلاس های نکته و تست کنکور هنر ۱۴۰۱

شروع کلاس های نکته و تست کنکور هنر ۱۴۰۱:

شروع کلاس های نکته و تست کنکور هنر ۱۴۰۱:اهمیت دوران جمع بندی در کنکور هنر، مرور پی درپی و مطالعه زمان های جمع بندی، بسیار زیاد است. همچنین توجه به نکات و تکنیک های لازم در تست زنی در تکمیل یادگیری های شما بسیار موثر است . چرا که برطرف کردن نقاط ضعف و حتی شناخت و پیداکردن نکات منفی خود و تکمیل و بهبود آنها بخشی از رشد شما در دوران جمع بندی و مرور است . و ترمیم نقاط ضعف موجب رشد شما و تغییر واقع بینانه و همینطور افزایش انگیزه ی شما خواهد بود.
تغییر و رشد سریع در دوران ،جمع بندی بازیابی مطالب قبلی، تغییر منابع در دوران جمع بندی ، روش مطالعه و بهبود و تغییر این روش ها و تست ها و تغییر تراز و رتبه، همگی امکان پذیر است . فقط لازم است که شما به تمامی این نکات زیر توجه کنید .

۱_چگونه در دوران جمع بندی مطالعه کنیم؟

در دوران جمع بندی لازم است که شما روش مطالعه خود را تغییر دهید و حدالامکان سعی کنید،مرحله ی آموزش و یادگیری را حذف کنید و مطالعه مطالب قبلی را بازیابی و مرور کنید،آزمون های در خانه خود را بیشتر کنید و تست زنی را افزایش دهید. و به برطرف کردن نقاط ضعف خود در مطالب قبلی که آنها را یادگرفته اید بپردازید و آنها را تبدیل به نقاط قوت خود کنید و به تکمیل آنها بپردازید.

در این دوران باید مباحثی که نقاط قوت شما هستند را تثبیت کنید: شما با مرور مباحثی که قبلا آنها را یادگرفته اید،مرور تست های غلط گذشته خود و نکات و یادداشت برداری های قبلی خود، در واقع به تثبیت این یادگیری ها در ذهن خود می پردازید و از فراموشی آنها جلوگیری می کنید.

جهت ثبت نام  و اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های آمادگی آزمون عملی کنکور هنر ۱۴۰۱ به لینک زیر مراجعه کنید.

 

توجه داشته باشید .تشخیص نقاط قوت و ضعف شما باید باتوجه به روند مطالعاتی سال تحصیلیتان باشد: با توجه به درصدهای شما از مباحث مختلف در آزمون های خود و همینطور مباحث مطالعه شده در برنامه ی گذرانده شده خود در سال تحصیلی میتوانید. این نقاط ضعف و قوت را پیدا کنید.برای این کار می توانید از مشاور خود کمک بگیرید. اما مهم ترین شخص در انتخاب مباحث و مطالبی که نقاط قوت و ضعف شما هستندخود شماهستید که به خوبی خود را میشناسید.

نکته تست درک عمومی هنر۲_ چه مباحثی برای جمع بندی انتخاب کنیم؟

انتخاب مباحث باید دوران جمع بندی و مرور به چه صورتی باشد؟

در این مورد نیازمند تجربه ای قوی هستید که به خوبی به شما راهنمایی کند که چه مباحثی در اولویت شما هستند ،و بداند که احتمال تکرار چه مبحثی در کنکور وجود دارد و حتی سوالات کنکور را پیش بینی کند. این تجربه سرعت شما را در مرور و جمع بندی افزایش می دهد . اساتید با تجربه به خوبی می تواند به شما راهعنمایی کند. که چه مبحثی در اولویت شنما قرار دارد و پرسوال تر است و در روند شما سرعت بخش تر است و جمع بندی شما را منسجم تر خواهد کرد.

جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر از برنامه ی ویژه برای افرادی که تازه تصمیم به شروع دارند وبا  استاد مهران نوروزی برای زمان باقی مانده تا کنکور به لینک زیر مراجعه کنید.

 

اساتید کنکور به خوبی می توانند می توانند راهنمایی کنند که شسما چه تکنیسکی را برای مطالعه ی هر مبحث به کار بگیرید که روند مطالعه و حتی یادگیری و تست زنی شما تکمیل شود و به نتیجه ی ایده ال برسید .

توجه کنید اولویت شما حتما باید بر روی مباحث پرتکرار کنکور باشد. و پس از آن بر روی مباحث که تسلطط دارید باشد و پس از آن بر روی نقاط ضعفی تمرکگز کنید که از مباحث پرتکرار و آسان باشندو پس از امن بر رویس مباحثی که ضعیف هستید و مباحث سختی هستند اما احتما ل سوال از اسین مباحث بیشتر است.و و در انتهای بر  روی مباحث سخت و کم سوال برنامه ریزی کنید.

موسیقی۳_آیا لازم است که منابع خود را در دوران جمع بندی  تغییر دهیم؟
چه منابعی برای تمرین و مروردر دوران جمع بندی مناسب است؟

در دوران جمع بندی شما دو نوع منبع در دسترس دارید،منابعی که قبلا مطالعه کردید. و نیاز به مرور دارند  مثل بخش های مهم هایلایت شده مججموعه نکات .و مرور اشتباهات در تست ها جزوه اساتید در دوران تحصیلی.منابعی که در دوران جمع بندی مورد مطالعه قرار می گیرند .مثل منابع تستی در دوران مرور کتاب هایی مثل موج آزمون تست های کنکورهای سال های گذشته ،جزوات همایش های دوره جمع بندی خلاصه کتاب ها که مجموعه های کتاب های کوچکی هستند . وحتی ممکن است مطالعه مباحث جدیدی که صورت می پذیرند .

جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر در دوره های نکته و تست کنکور هنر ۱۴۰۱ به لینک زیر مراجعه کنید.

۴_آیا فرصت برای مطالعه و رسیدن به دانش آموزان دیگر وجود دارد؟

در واقع همه چیز به تلاش و به خصوص برنامه ریزی شما بستگی دارد.همینطور فضای مطالعاتی این مدت بسیار مهم است .که چقدر شما را برای مطالعه در بازه ی زمانی زیاد تامین میکند و همینطور آرامش شما در این مدت به چه صورت خواهد بود.انتخاب مباحث و انتخاب منابع روش مطالعه همگی در این مدت بسیار یسیار تاثیر گذار خواهد بود.

شما باید بیاموزید چگونه در بازه ی تعریف شده در زمان زیادی در روز به طور میانگین  ۱۰_۱۲ ساعت مطالعه داشته باشید. انگیزه خودرا حتما حفظ کنید و مصمم وجدی تا انتها پیش روی کنید.

سرعت عمل در این مدت موثر خواهد بود و اجرای تکنیک های تستی در روند مطالعه و تست باید هدفمند و برنامه ریزی شده اجرا شود.استاد هر درس بهترین پیشنهاد ها و راهنمایی ها را به شما در این دوران خواهد داشت.

نکته تست خلاقیت تصویریکاشانه هنردراین دوران کنار شماست :

سابقه ی کاشانه هنر در برگزاری کلاس های کنکور هنر به ۱۵ سال می رسد.کاشانه هنر برگزار کننده کلاس های دروس تخصصی و دروس عمومی کنکور هنر و کلاس های آمادگی آزمون عملی کنکور هنر (آمادگی آزمون عملی عکاسی، مجسمه سازی، طراحی لباس، گرافیک (ارتباط تصویری)،نقاشی، طراحی صحنه،) بوده است. 

امسال نیز دوره های کنکور کاشانه هنر برگزار شد. اما با توجه به شرایط حاضر دوره ها به صورت آنلاین برگزار گردید. دوره های آزمون عملی کنکور هنر در بهمن ماه برگزار می گردد، این دوره ها با چند کد برگزار می گردد. و هم به صورت آنلاین و هم حضوری اجرا می شود.

جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر ، در مورد شرایط پانسیون مطالعاتی کنکور هنر ۱۴۰۱ به لینک زیر مراجعه کنید.

در دوران عید،نیز کمپ نوروزی کنکور هنر ۱۴۰۱ برگزار می شود، به شما پیشنهاد می شود. که اگه شرایط خانه مساعد نیست و یا به طور منسجم و پیوسته مطالعه نداشته اید، در کمپ شرکت کنید، یک روند منظم و پیوسته داشته باشید.همیشه فضای کتابخانه ای در افزایش روند و سرعت شما در مطالعه و همینطور افزایش انگیزه ی شما ،با دیدن افراد دیگر در حال مطالعه و تلاش در رویه ی شما تاثیر گزار خواهد بود.

دوران جمع بندی و مرور،مهم ترین بخش مطالعه:

جمع بندی و دوران جمع بندی بسیار پر اهمیت است به طوری که بخش اصلی مطالعه را شکل می دهد.
در دوران جمع بندی لازم است که شما روش مطالعه خود را تغییر دهید و حدالامکان سعی کنید،مرحله ی آموزش و یادگیری را حذف کنید و مطالعه مطالب قبلی را بازیابی و مرور کنید،آزمون های در خانه خود را بیشتر کنید و تست زنی را افزایش دهید. و به برطرف کردن نقاط ضعف خود در مطالب قبلی که آنها را یادگرفته اید بپردازید و آنها را تبدیل به نقاط قوت خود کنید و به تکمیل آنها بپردازید.در این دوران باید مباحثی که نقاط قوت شما هستند را تثبیت کنید: شما با مرور مباحثی که قبلا آنها را یادگرفته اید،مرور تست های غلط گذشته خود و نکات و یادداشت برداری های قبلی خود، در واقع به تثبیت این یادگیری ها در ذهن خود می پردازید و از فراموشی آنها جلوگیری می کنید.بهترین راهکار برای جمع بندی و مرور استفاده از کتاب های جمع بندی و جزواتِ همایش ها و نکته وتست هایی است که شرکت می کنید و مرور خلاصه ها و جزوات نیز بخش مهمی را می سازد.

کلاس های کنکور هنر ۱۴۰۱

 

در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید:
آدرس تلگرام کاشانه هنر
آدرس اینستاگرام کاشانه هنر

 

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه